Çin Büfe Beşiktaş

Sinanpaşa, Sinan Paşa Köprü Sk. No:10, Beşiktaş Merkez 34353 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Çin Büfe Beşiktaş

KÜÇÜK VE FERAH BİR MEKAN Çin Büfe’nin Beşiktaş şubesi, kırmızı balok aydınlatmaları, suşi barı ve ahşap kırmızı ağırlıklı dekorasyonuyla küçük bir Çin esintisi niteliğinde. Ferah bir şekilde dizayn edilmiş oturma düzeni ve temiz masalarıyla tazeleyici bir ambiyansa sahip mekan özellikle öğle yemeği saatlerinde dolu oluyor.

ÇİN MUTFAĞI Başta suşi olmak üzere, Çin mutfağının en bilindik yemek ve tatlıları deneyimli Çinli şefler tarafından hazırlanarak müşterilere servis ediliyor. Öğle ve akşam yemekleri için hızlı ve değişik bir lezzet denemek isteyenlerin uğrak yeri olan restoran, sabit bir müşteri kitlesi oluşturmuş.

HIZLI VE KALİTELİ SERVİS Müşterilerinin çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu mekan, her şubesinde birebir aynı kalitede yemek yiyebileceğiniz ender restoran zincirlerinden. Öğrenciler için yaptıkları indirim ve özel kampanyaları da takip etmekte fayda var. Deneyimli servis personeli, hizmet hızı ve kalitesi konusunda oldukça iyi. Dar vakitlerde farklı lezzetler arayanlar için uygun olan mekanın paket servis hizmeti de bulunmakta.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Çin Büfe Beşiktaş

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours):

Pazartesi'den Cumartesi'ye (From Monday to Saturday) : 11.00 - 23.30
Pazar (Sunday) : 12.00 - 23.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.