Çukurcuma'da Bahar

Kuloğlu Mah. Çubuklçu Çıkmazı 3/A, Beyoğlu 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Çukurcuma'da Bahar

DÖRT MEVSİM BAHAR – Cihangir’de keyfin adresi diyebileceğimiz Çukurcuma’da Bahar, çağdaş bir meyhane. Aklınızda yer edecek onlarca mezeyi canlı müzik eşliğinde tadabileceğiniz restoranın yemyeşil avlusu ve kış bahçesinde dört mevsim baharı yaşayabilirsiniz. İşletmenin aynı zamanda kahvaltı ve öğlen yemeği servisi de bulunuyor.

GÖR, BEĞEN, AL – Çukurcuma’da Bahar’ın iç mekanında ahşap işçiliğiyle süslenen şık dekoru kadar özel tasarım seramik objeler de göze çarpıyor. Eğer bu seramiklerden beğendikleriniz olursa işletmeden satın alma seçeneğiniz de var. Duvarları hareketlendiren fotoğraflar ise buraya kendine has bir hava katıyor.

YÖREDEN TABAĞA LEZZETLER – Çukurcuma’da Bahar’ın en önemli özelliği, kitaplardan aranıp bulunan tariflerdeki özel lezzetleri ait olduğu yöresinden alıp tabağınıza getirmesi. Balık pastırması, ahtapot ızgara ve kaya koruğu öne çıkan lezzetlerden sadece birkaçı.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺12
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
  • ₺160
    Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Çukurcuma'da Bahar

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.