Dar'inn

Daru Sultan Otel, Meşrutiyet Caddesi, No :108, Beyoğlu 34420 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Dar'inn

SULTANLARIN MEKANI - Sultanlara layık bir dekorasyon ve lezzet şöleni Daru Sultan Hotel Teras Restaurant’ta vücut bulmuş. Bir yanında Haliç, bir yanında Galata Kulesi ile çok özel bir konumda bulunan Daru Sultan, tarihle iç içe geçen bir deneyim sunuyor.

OSMANLI KAHVALTISI - Osmanlı’nın saray lezzetlerini günümüze taşıyan Daru Sultan, güne kahvaltı ile başlıyor. Çok bilinmeyen yemeklerden oluşan menü genel olarak padişahların sevdiği yemeklere ağırlık vermiş. Pastırmalı börekten, üzüm pestiline kadar zengin bir kahvaltı menüsü sizi bekliyor.

UNUTULMAZ MANZARA - Haliç’in ve İstanbul Boğazı’nın nefes kesen manzarası ayaklarınızın dibine serilmişken tarihin kokusunu içinize çekebilirsiniz. Bu özel terasta, bir sultanın izine rastlayabilir, belki de bir padişahın sofrasına konuk olabilirsiniz. Şık dekorasyonu ve sıcak ortamıyla Daru Sultan Hotel Teras Restaurant’ın kısa zamanda müdavimi olacaksınız.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺6
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Dar'inn

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.30 - 23.30

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.