Destan Meydan

Cami Sok. No 2/1 Ortaköy, Beşiktaş 34347 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺45

İlham alın... Destan Meydan

HARİKA BİR YAPI- Restore edilmiş güzel bir konaktan çevrilmiş olan “Destan Meydan” sıcaklığıyla Ortaköy dinamizminin içerisinde nefes alabileceğiniz bir vaha gibi adeta size göz kırpıyor. Cam kenarında izleyebildiğiniz boğaz manzarası ise bu sıcaklığın yanında ferah bir esinti ile daha keyifli bir hal alıyor.

ORTAKÖY GELENEKLERİ KUMPİR WAFFLE- Ortaköy herkesçe bilinen oldukça turistik ve merkezi bir konumda belki de boğaz hattının en şımarık bölgesi. En bilinen en çok tüketilen iki şey de burada kumpir ve waffle tabiki. Destan mutfağı oldukça geniş, seçenekleri oldukça fazla olan bir restoran ama bilinç altınızda waffle ve kumpir olasılığı ile geleceğiniz “Destan Meydan” bu ikisinde de geleneksel dışarıda satılan muadillerinden hiç de geri kalmayacak, aksine sizi sıcak bir atmosfer ve manzara ile ödüllendirecek.

PAZAR KAHVALTILARI- Destan Meydan tüm özelliklerinin yanında kahvaltı tabağını paçanga böreği ile zenginleştirmiş ve Beşiktaş bölgesinde zaten yaygın ve yüksek standartlarda seyreden kahvaltı kültürünü koruyup boğaz ve ortaköy ile süslendirmiş. Ortaköy’de iyi bir pazar kahvaltısı için “Destan Meydan” iyi bir alternatif. Sonradan Yıldız’da doğa yürüyüşü yapmak için de ideal.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺45
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺6
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Destan Meydan

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 08.00 - 02.00

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Restoran kuponları ve çekleri , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.