Du Bastion Fine Dining

Barbaros Mah. Hesapçı Sok. No: 30 Kaleiçi 07100 Antalya Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺100

İlham alın... Du Bastion Fine Dining

TARİH KOKAN SOFRALAR

Antalya’nın tarihi Kaleiçi beldesinde yer alan Alp Paşa Otel bünyesinde ‘’sofistike yemek deneyimi’’ sloganıyla hizmet veren Du Bastion Fine Dining, sizleri benzersiz bir lezzet yolculuğuna davet ediyor.

HAVUZBAŞI YEMEK KEYFİ

Ağırlıklı olarak Fransız ve Türk mutfaklarından derlenen seçkin menülerinde, aynı zamanda vejetaryen beslenenler içinde alternatifler de düşünülmüş. Mekanın özel olarak hazırladıkları kokteyller, parmakla gösteriliyor. Bu benzersiz tatlara hayat veren şef ise alanında deneyimli tanınmış bir şef, Tahir Akçakaya.

KEYİFLİ AMBİYANS

Lokasyon itibariyle Mermerli plajına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan mekanın, geniş iç ve dış oturum alanıda mevcut. Toplu grup yemekleri için ideal olan işletme, sizi de piyano eşliğinde bu büyülü ambiyansta bir akşam yemeğine bekliyor. Du Bastion Fine Dining, kesinlikle keşfedilmeye değer mekanlar arasında.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺12
    Şarap (bardak)
  • ₺69
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Du Bastion Fine Dining

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

12.00 - 23.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.