Emporio Armani

İstinye Bayırı Cd. İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺200

İlham alın... Emporio Armani

ŞEHRİN KALBİNDE

İşletme, İstanbul’un tam merkezinde İstinye’de bulunuyor. İstinye Park AVM’de hizmet veren Emporio Armani Restaurant, İtalyan lezzetlerini Armani kalitesiyle sunuyor. Ulaşımın kolaylığı ve nezih ortamıyla her daim tercih edilen mekanda keyif garanti.

ALTI KAHVE ÜSTÜ YEMEK

Zengin menüsünde İtalya’dan lezzetlere ve özel tatlara yer veren Armani, herkes için güzel bir seçeneğe sahip. Alt katta alışveriş molası verip sıcacık bir kahve içebilir veya üst kattaki restaurant bölümüne çıkıp yalın ve esaslı lezzetleri deneyebilirsiniz.

ARMANİ IŞILTISI

Şehrin dinamik havasına uygun bir tasarımla maksimum konfor sunan işletme karakter sahibi dekoruyla Armani ışıltısını taşıyor. Rahat sandalyeleri, aydınlık mekanı ve sade duvarlarıyla modernlikten ödün vermeyen mekan, İtalyan mimarların dizaynını hayata geçirmiş.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺200
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Emporio Armani

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.