Eski Bahçe Kafe

Eski Bahçe Sokak, 2/e, Ortaköy, Beşiktaş 34347 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺35

İlham alın... Eski Bahçe Kafe

ORTAKÖY’ÜN MİNİ LEZZET DURAĞI - İstanbul’un incisi Ortaköy’de bulunan Eski Bahçe Kafe, Büyük Mecidiye Camii’ne ve Boğaz kenarına 5 dakikalık bir mesafede, dönüşen yeni sokaklardan birinde. Minik ve samimi olan bu kafede lezzetler damağınıza, sunum ise gözünüze hitap edecek.

PAZAR KAHVALTISI - Dillere destan Türk kahvaltısını kendi yorumuyla sunan kafe, pazar sabahı kahvaltı için çok iyi bir seçim. Sahanda yumurtadan bal kaymağa kadar birbirinden lezzetli ürünle masanızı donatabilir, demli bir çayla güne keyifli başlayabilirsiniz.

EV YAPIMI - Klasik ev yemeklerini bir de Eski Bahçe Kafe’nin elinden deneyin. Sosyete mantısı ve etli güveciyle kalbinizi kazanacak olan işletme, sıcak dekoru ve samimi hizmetiyle kendinizi evinizde hissettirecek.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺35
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺4
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Eski Bahçe Kafe

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 08.00 - 22.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.