Etgiller

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Şehitler Caddesi, No 5/7, Esenyurt 34515 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Etgiller

ET USTASI

Esenyurt Şehitler Caddesinde geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan Etgiller, çiçeği burnunda bir işletme. Üstelik merkezi lokasyonu ile ulaşım çok kolay.

MEKANIN ARTILARI

Ağırlıklı olarak et ürünlerinin servis edildiği mekanda, birbirinden leziz kebap ve pide çeşitlerinin içinde en çok tercih edilen geleneksel beyti kebabı. Mutlaka denemelisiniz. Diğer taraftan içli pilav ile servis edilen kuzu tandırın tadına doyamayacaksınız. Şiddetle tavsiye.

TECRÜBE

Henüz iki aylık bir mekan olmasına rağmen, işletmenin kaliteden asla ödün vermeyen, son derece profesyonel bir kadrosu var. Renkli ve ferah iç dekorasyonu ile dikkat çeken mekanın, dış oturum alanı da mevcut. Özel günler ve grup organizasyonları için ideal olan işletme, yeni müdavimlerini bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺5
    Su (büyük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Etgiller

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.