F. Erdilli Gourmet Slow Food

Köybaşı Caddesi, 145, Yeniköy, Sarıyer 34464 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... F. Erdilli Gourmet Slow Food

DENİZ MANZARASI - İstanbul, Yeniköy’de denizle iç içe bulunan mekân muhteşem manzaralı terasıyla size, sunumlarınızı tadarken görsel şölen yaşatacak. Yolunuz Yeniköy’e düşerse “F.Erdili Gourmet Slow Food” a uğramadan geçmeyin.

SINIRSIZ ÇAY - Taze olarak mutfağa giren malzemeler usta şeflerin elinde büyülü tatlara dönüşüyor. Mekânın alt katında bulunan şarküteri bölümünden de taze olarak elde edebilirsiniz. Güne keyifli bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için mükemmel bir yer. Kahvaltıda sunulan çeşitli peynirlerin müdavimi olacaksınız. Üstelik bu enfes kahvaltının yanında çay da sınırsız olarak sunulmakta.

VALE HİZMETİ - Mekânda bulunan vale sizi otopark derdinden kurtarıyor. Güler yüzlü çalışanları boğaz manzarası ve muhteşem tatlarıyla sizleri bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺5
    Su (büyük)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi F. Erdilli Gourmet Slow Food

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 08.30 - 22.30

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.