İlham alın... Faikpasha Cafe

TANINMIŞ MEKAN

Cihangir Firuzağa Mahallesi alternatif bir mekana ev sahipliği yapıyor. Kafe, kahvaltı ve mantı evi konseptiyle hizmet veren Faikpaşa Restoran, sizleri bağımlısı olacağınız bir lezzet şölenine davet ediyor.

ÇEŞİTLİLİK

Organik serpme köy kahvaltılarıyla adlarından sıkça söz ettiren işletme, aynı zamanda geleneksel Türk mantısını benzersiz sunumlar ve alternatif tatlarla müdavimlerine ikram ediyor. Kıymalı mantıya ek olarak vejetaryenler için özel olarak hazırlanan ıspanaklı, patatesli, peynirli ve mantarlı mantı çeşitleri de mevcut. Mutlaka denemelisiniz.

ŞİRİN AMBİYANS

İki bahçeli mekana lokasyon itibariyle ulaşım oldukça kolay. Mekan Mimar Sinan’ın eserlerinden Muhittin Molla Cami’nin hemen karşısında yer alıyor. Eşsiz otantik dekorasyonu ve güler yüzlü personeliyle mutlaka keşfedilmesi gereken mekanlar arasında.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺7
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Faikpasha Cafe

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

07.00 - 22.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Restoran kuponları ve çekleri , Visa
  • Almanca konuşulur , Gay dostu , Hayvan dostu , İngilizce konuşulur , Klimalı , Sigara alanı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.