İlham alın... Fedora Bistro

İSTİKLAL’DE BİR NEFES- Fedora Bistro’da, İstiklal Caddesi’nin hareketliliğinde ve dinamizminde soluklanacak, iş çıkışlarında günün yorgunluğunu atacak, İstiklal’e yolu düşen herkese nefes aldıracak bir mekan.

PLANLARIN MERKEZİ- İstanbul’un en hareketli mekanlarından Beyoğlu’nda yer alan Fedora Bistro, planladığınız etkinliklerinize, lezzetli ve doyurucu menüsünün yanı sıra kaliteli müzik yayını veya canlı müzik ile de renk katacak ve uğrak adreslerinizden biri haline gelecek.

LEZZET KAYNAĞI MENÜ- Fedora Bistro, her damak tadına uygun alkollü ve alkolsüz içecekleri ile misafirlerine hizmet veriyor. Burgerinizin yanında bira içebilir, güzel bir akşamda zengin şarap menüsünden seçeceğiniz şarabınızı yudumlayabilir ya da espressonuzla muhabbetinizi tatlandırabilirsiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺35
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺2,5
  Su (küçük)
 • ₺12
  Şarap (bardak)
 • ₺55
  Şarap (şişe)
 • ₺8,5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Fedora Bistro

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 04.00

Hizmetler

 • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
 • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.