Fes Cafe Nuruosmaniye

Ali Baba Türbe Sokak, 25, Nuruosmaniye, Fatih 34015 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Fes Cafe Nuruosmaniye

OSMANLI RUHU - İstanbul’un güzel caddelerinden Nuruosmaniye’de bizlerle buluşan Fes Cafe Osmanlı esintisini bizlere yaşatırken modern görünümünden de ödün vermiyor. Girer girmez farklı bir mekânda olduğunuzu hissedebileceğiniz yerlerden burası. Turistlerce de çok tercih edilen mekânın çok hoş bir ambiyansı var doğrusu.

LEZZETLER - Günün çorbasıyla başlamanızı tavsiye ediyoruz çünkü her seferinde muhteşem tatlarda çorbalar servis ediliyor. Ana yemeklerde ise çok sevilen kebap lezzetleri ve daha birçoğu mevcut. Tatlı olarak mekânın kendi yaptığı ev yapımı baklavalardan yemeden ayrılmayın. Türk kahvesi ve sunumu da enfes gerçekten. Çay severler de unutulmamış, üstelik tarçınlı biberli fes çayı çok seviliyor.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET - Böyle sıcak bir ortama yakışır şekilde çalışanlar da çok samimi ve yardımseverler. Özel buluşmalarınız için tavsiye edeceğimiz mekânlardan.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺6
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Fes Cafe Nuruosmaniye

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 21.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.