Fıccın Kallavi

Asmalı Mescit, Kallavi Sk. No:8, Beyoğlu 34430 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap 100 TL

İlham alın... Fıccın Kallavi

HER GECE KEYİF – Kallavi, İstanbul’un tam merkezinde, İstiklal Caddesi’nin hemen yanı başındaki Kurabiye sokakta. Misafirlerini çeyrek asırdır yorulmadan ağırlayan işletme, her gece hala ilk günkü gibi heyecanla servis veriyor.

MEZELER – Türk, Rum ve Ermeni mutfağına ait envai çeşit mezeyi menüsünde barındıran işletmede mezelerin yanında et veya balık da tercih edebilirsiniz. İşletme çok kalabalık grupları da ağırlayabilecek kapasite ve donanımda olduğu için özel günlerinizde veya şirket yemeklerinizde de burayı tercih edebilirsiniz.

FASILIN KALLAVİSİ BURADA - Kallavi Meyhane hem lezzetleriyle hem de haftanın her gecesi düzenlediği fasıl eğlencesiyle size unutulmaz anlar vadediyor. Kim bilir, şanslı gecenizdeyseniz belki sizin şarkınız bile çalar.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
100 TL
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • 2 TL
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Fıccın Kallavi

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.