Fincan Kahve Rumeli Hisarı

Emirgan Mahallesi,Sakıp Sabancı Caddesi, 44/1, Sarıyer 34470 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Fincan Kahve Rumeli Hisarı

2004’TEN BERİ - İstanbul’da iki şubesi bulunan “Fincan Kahve” hem Sarıyer Emirgan Sahili’nde hem de Rumeli Hisarı’nda ev sahipliği yapıyor. Mekanlar farklı ancak lezzetler aynı.

ENFES KAHVE ÇEŞİTLERİ - Lezzetli kahve ve çay çeşitlerinin yanında, ana yemek çeşitleriyle de masanızı donatacak. Ayrıca vejetaryenler da unutulmamış. Menüde bulunan vejetaryen bölümünde çeşitli ve lezzetli tatlar bulabilirsiniz. Güne mükemmel bir kahvaltı ile başlamak istiyorsanız da doğru adrestesiniz. “Serpme Kahvaltı”, “Köy Kahvaltı”, “Akdeniz Kahvaltısı” gibi seçenekleriyle muhteşem bir kahvaltı keyfi sunuyor.

BOĞAZ MANZARASI - Mekanda lezzetli yemeklerinizi tadarken ve kahvelerinizi içerken, İstanbul Boğazı size eşlik edecek. Gerek arkadaş grubunuzla, gerekse arkadaşınızla baş başa vakit geçirebileceğiniz harika bir mekan.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
  • ₺7
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Fincan Kahve Rumeli Hisarı

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 07.00 - 02.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.