İlham alın... Fırın Express

GÖREME EKSPRESİ

Ürgüp’ün şirin semti Göreme’de gün boyunca misafirlerine hizmet veren işletme size her öğünde muhteşem tatlar vadediyor. Günün her saati lezzetten ve kaliteden ödün vermeden, sizi de ağırlamak için sabırsızlanıyor.

TERASTA KEYİF

İddialı lezzetleri ve marifetli mutfağı ile hem kapalı mekanında hem de terasında misafirlerinizle iyi vakit geçirebilir, özel günlerinizde veya toplantılarınızda burayı tercih edebilirsiniz. İşletmenin sade ve ferah terası dertlerinizi unutup keyif yapmak için biçilmiş kaftan.

HER DAMAK ZEVKİ İÇİN

İşletme Türk lezzetlerinin yanı sıra dünya lezzetlerini de bünyesinde bulunduran zengin menüsüyle sizi memnun edecek. Herkesin bayıldığı testi kebabı bir yana dünyanın her yerinden gelen yetmişi aşkın kahve çeşidini denemek için buraya tekrar tekrar geleceğiniz kesin.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺45
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺1
    Su (küçük)
  • ₺2
    Su (büyük)
  • ₺4
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Fırın Express

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

08.30 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.