Gastra

Sinanpaşa Mahallesi, Altıntaş Sokak, No 17, Beşiktaş 34357 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Gastra

ALTERNATİF MEKAN

Beşiktaş Çarşı’da yer alan Gastra, sizleri Anadolu’nun egzotik tatlarına doğru gizemli bir yolculuğa davet ediyor. Butik restoran konseptiyle hizmet veren mekan, sağlıksız yemek anlayışına inat geleneksel lezzetlerin önemini ön plana çıkarıyor.

TAT BAKALIM

Mekanın gözde lezzetleri arasında zahterli patates, mercimekli kibbe, isli dana kaburga, narenciyeli tavuk, beğendili kuzu ve tatlı olarak Arap kadayıfı yer alıyor. Bunlara ek olarak bahar ve çiçek şerbetleri mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında.

AMBİYANS

Oldukça şirin bir dekorasyona sahip olan işletme, toplu grup organizasyonları için maalesef uygun değil. Ancak küçük çapta konsept yemek davetleri için düşünülebilir. Yolunuz Beşiktaş civarına düşerse, mutlaka bu alternatif mekanı keşfe dalın. Pişman olmayacaksınız.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺16
    Şarap (bardak)
  • ₺55
    Şarap (şişe)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Gastra

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

12.00 - 01.00 Hergün (Pazar kapalı)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.