Gazetta

Barbaros Mah. Hesapçı Sok. Kaleiçi 07100 Antalya Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Gazetta

LATİN RÜZGARI

Antalya Kaleiçi beldesinde dikkat çeken alternatif bir mekan arıyorsanız, Gazetta Restoran tamda aradığınız yer. Tarih kokan ambiyansı ile sizleri benzersiz bir lezzet deneyimi vaat ediyor.

10 NUMARA LEZZETLER

Ağırlıklı olarak İtalyan mutfağından seçilen lezzetlerin servis edildiği mekanda, Sicilya usulü carpaccio parmakla gösteriliyor. İtalyan şefin sihirli dokunuşlarıyla taçlandırdığı Latin lezzetler, iştah açıyor. Mekanın özel olarak hazırlanan renkli kokteyllerini denemeden geçmeyin.

KÜÇÜK VE SADE

İşletme büyük çapta grup yemekleri için maalesef uygun değil. Çünkü konsept mekan olarak hizmet veriyorlar. İşletmenin oldukça geniş iç ve dış oturum alanına rağmen, yaklaşık olarak sadece 6-7 masa mevcut. Taş duvarlarla çevrili mekanın şık dekorasyonu, göz dolduruyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺17
    Şarap (bardak)
  • ₺69
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Gazetta

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

12.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.