Gelişli

Liman Cd. 29, Yeni Mahalle, Sarıyer 34450 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Gelişli

ŞEHRİN İÇİNDE, ŞEHİRDEN UZAKTA - Evinizden çok uzaklaşmadan tatil yapabileceğiniz bu restoran, sağında Büyükdere Koyu ve Kireçburnu Sahili, solunda eşsiz Karadeniz manzarasıyla harika bir konumda bulunuyor.

YEŞİLLE MAVİ İÇ İÇE - Rumeli Kavağı’nda boğaza nazır konumuyla içinizi açacak Gelişli Restaurant, karşısındaki Anadolu Kavağı’nın yeşil manzarasıyla da doğayla iç içe bir atmosfer sunuyor. Denizin kokusunu içinize çekip yeşile doyabileceğiniz mekanda keyifli bir yemekle adeta yeniden doğmuş gibi olacaksınız.

SICAK MEZELER - Kendine has tatlarıyla damağınızda yer edecek Gelişli Restaurant sıcak mezeler konusunda alanında uzman. Balık simit levrek, ahtapot ızgara, kalamar ve balık börek gibi lezzetleri boğaz manzarasına karşı huzurla tatmak için daha fazla beklemeyin.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺18
    Şarap (bardak)
  • ₺40
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Gelişli

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 09.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.