Go Meso

Pınar, İstinye Bayırı Cd. 34460 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Go Meso

İSTİNYE’DE BİR MOĞOL

Go Meso, İstanbul’un en popüler ve bilinen alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park’ın içinde yer alıyor. Moğol ve Asya mutfağının tanınan bir elçisi olan Go Meso bu yeni konsepti denemeniz için sizleri İstinye Park’taki restoranına bekliyor.

GELENEKSEL PİŞİRME TEKNİKLERİ

Go Meso, geleneksel pişirme teknikleri ile misafirlerini lezzetli bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Moğol ve Orta Asya Türkleri’nin et ağırlıklı mutfağının temsilcisi olan Moğol Barbeküsü, Uzak ve Yakın Asya mutfaklarının en taze ve otantik kombinasyonları ile Go Meso’da buluşuyor.

TAZELER BURADA

Yöresel ve doğal malzemeler, tariflerin orijinalliği bozulmadan aslına sadık kalınarak pişiriliyor. Mutfağının uzmanı yabancı şefler tarafından hazırlanan yemekler size Moğol Barbeküsü ile Uzak ve Yakın Asya mutfaklarının en lezzetli tatlarını vadediyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺7,5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Go Meso

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

11.30 - 22.30 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.