Gölçek

Şehsuvar Bey, Çap Ariz Sk. No:18,Kumkapı, Fatih 34130 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺55

İlham alın... Gölçek

SEÇKİN BİR MEKAN - En güzide balık restoranlarının bulunduğu Kumkapı’da hizmet veren Gölçek Restoran kalitesiyle adından söz ettiriyor. İlgili çalışanlar sizleri karşılıyor ve yiyecek seçimlerinizde yardımcı oluyorlar. Dinamik ve tecrübeli bir ekibe sahip mekân en sevilen balık lezzetlerini sizlere sunuyor.

ENFES BALIK LEZZETLERİ - Restorandaki lezzet serüveninize balık çorbasıyla başlayıp ana yemeklerde çipura, levrek, lüfer gibi çokça tercih edilen balık çeşitleriyle devam edebilirsiniz. Bu lezzetlerin yanında özenle sunulan kaliteli ve taze mezeleri de unutmamak lazım.

SINIRSIZ HİZMET – Mekan hem açık hem de kapalı olarak hizmet veriyor. İşinde uzman aşçılar tarafından hazırlanan yemeklere, her gün hizmet veren canlı fasıl da eklenince muhteşem, keyifli bir ambiyans oluşuyor. Ayrıca oryantal şovlar ve lig tv imkânlarıyla da fark yaratıyor restoran.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺15
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
  • ₺100
    Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Gölçek

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 01.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.