Gritti

Asmalı Mescit Cad. No:20 Tünel, Beyoğlu 34430 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Gritti

PERA’nın GÖZDESİ – GRITTI, Beyoğlu’nun kalbinde yer alan İstanbul’un en eski yerleşimlerinden Pera’yı içine çekmek isteyenleri buluşturan bir mekândır. Aynı isimdeki otele bağlı olarak hizmet veren restoran, zengin sunum ve yemek çeşitleriyle farklı damak tatlarına hizmet vermektedir.
ZENGİN ÇEŞİTLER – Restoranın menüsü, soğuk mezelerden ara sıcaklara, balık ve ızgara çeşitleri ağırlıklı ana yemeklerden zengin tatlı çeşitlerine uzanan ve Türk mutfağının yoğun olarak hissedileceği şekilde oluşturulmuştur. Yemeklerin yanında geleneksel Türk şarapları ve yerli içki seçenekleri de sunulmaktadır.
MERKEZİ KONUM – Asmalı Mescit’in buram buram İstanbul kokan havasını ziyaretçilerine doyasıya yaşatan mekân, Pera’nın kalbinde sizi ucu bucağı olmayan, bir lezzet yolculuğuna çıkmaya davet ediyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺15
  Şarap (bardak)
 • ₺80
  Şarap (şişe)
 • ₺10
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Gritti

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 14.00 - 03.00

Hizmetler

 • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
 • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.