Güney

Kuledibi Şahkulu Mahallesi Şahkapısı Sokak No:2/B Galata Kulesi 34421 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺100

İlham alın... Güney

BİRİ GALATA MI DEDİ? – İstanbul’un en bilinen simgelerinden biri olan Galata Kulesi’nin hemen yanındaki Güney Restaurant yarım asrı aşkın bir süredir misafirlerini ağırlıyor. İstiklal Caddesi ile yükselen muhit Şişhane’nin buluştuğu özel konumuyla sizi de bekliyor.

ESKİ LEZZETLER – İşletme menüsünde aşina olduğumuz dünya lezzetlerinden örnekler barındırsa da bu mekanı özel kılan şey Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini en güzel şekilde sunuyor olması.

CANINIZ NE ZAMAN İSTERSE – Güney Restoran sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar açık. İşletme kahvaltıdan beş çayına, öğle yemeğinden gece en güzel kokteyllere kadar günün her saatinde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. Galata Kulesi bu açıdan selfie’nize sığmayabilir ama gönlünüzde yer edeceğinden eminiz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Güney

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 23.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.