Hang

Caferağa Mh., Damacı Sk., No:8, Kadıköy 34710 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺30

İlham alın... Hang

MODA’NIN BULUŞMA NOKTASI

İşletme sizi İstanbul’un belki de en güzel semtlerinden biri olan Moda’da ağırlıyor. Günün en keyifli anları, lezzetli kahveler ve sıcak ortamıyla Moda’nın gözdesi olan Hang, Kadıköy İskelesi’ne, Moda Caddesi’ne ve Bahariye’ye sadece birkaç dakika mesafede.

KAHVALTININ HASI

Güne başlamak için şöyle güzel bir Türk kahvaltısından daha güzel ne olabilir ki? Hele bir de tavşan kanı çay ve el yapımı pişi bu masalara sığmayan kahvaltıya dahilse insan güne gülerek başlar. Ayrıca vegan kahvaltı ve İngiliz kahvaltısı seçenekleri de bulunan Hang, sabahların vazgeçilmez adresi.

KAHVE KOKUSU

İçeri adım atar atmaz kahve kokusunun iliklerinize kadar işleyeceği mekan, kendi çekirdeklerini kendi öğütüyor. Bu taptaze lezzetin kokusu kahve severleri mutluluktan çılgına çeviriyor. Her türlü damak zevkine göre bir kahvesi bulunan bu işletmeyi bir de kendiniz deneyin.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺30
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
  • ₺8
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Hang

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • Hayvan dostu , İngilizce konuşulur , Isıtmalı teras , Sigara alanı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.