Harem's Cafe

Mimar Kemalettin Mh. Ordu Cad. Dibekli Cami Sokak No:10, Beyazıt 34130 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Harem's Cafe

BEYAZIT’IN TARİHİ KOKUSU – İstanbul’un o dillere destan tarihi ikliminin en yoğun hissedildiği noktalarından biri olan Beyazıt’ta bulunan Harem’s Cafe, muhteşem Kapalıçarşı, Sultanahmet ve eşsiz tarihi yarımada atmosferiyle, İstanbul’da gidilebilecek en ayrıcalıklı restoranlar arasında kendisine ilk sıralarda yer buluyor.
ÖZEL LEZZETLER – Restoranın menüsünde genellikle Türk damak tadına uygun olarak ızgaralar tercih edilmiş. Soğuk-sıcak mezelerden, geniş ızgara ve kebap çeşitlerine ve yöresel lezzetlerin modern sunumlarına uzanan zengin seçenekler mevcut.
OSMANLI KONSEPTİ – Mekân sizde sanki Osmanlı’dan fırlamış bir dönem restoranı izlenimi oluşturuyor. Tüm dekorasyon ve iç mimari Osmanlı’dan izler taşımakta olup dönemin etkilerini bariz şekilde taşımaktadır.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺6
  Su (küçük)
 • ₺10
  Su (büyük)
 • ₺13
  Şarap (bardak)
 • ₺70
  Şarap (şişe)
 • ₺260
  Şampanya (şişe)
 • ₺6
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Harem's Cafe

Açılış saati

Açılış Kapanış (Open Daily): Hergün (Everyday) 11.00 - 1.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.