Hera

Adam Mickiewicz Sk., 9, Polonezköy, Beykoz 34829 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺55

İlham alın... Hera

KÜÇÜK BİR KAÇAMAK

Anadolu yakasından sadece yarım saatlik bir araba yolculuğu ile varabileceğiniz işletme şehre yakın konumuyla kısa bir kaçamak için birebir. Burada sizi Polonezköy’ün yeşil ve sağlıklı manzarası bekliyor.

BAMBAŞKA BİR DENEYİM

Hera Polonezköy 150 kişilik açık 120 kişilik kapalı alanıyla tüm özel davetleriniz ve toplantılarınız için emrinize amade. İşletme bünyesinde bulundurduğu pansiyon ile konaklamalı hizmet de verebiliyor. Ev yemekleri, ızgaralar ve salatalar dışında kendisine has mezeleri de olan işletme Türk ve Rum mutfağının en güzel örneklerini bir arada sunuyor.

KAHVALTIYA DA BEKLERİZ

Ev yapımı reçeller ve sınırsız çay ile beraber sunulan zengin kahvaltınızı İstanbul’un yanı başındaki yeşil cennet Polonezköy’de yapmak isterseniz, adresiniz Hera Polonezköy olmalı.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺17
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Hera

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

08.00 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.