İhtiyar Balıkçı

Liman Sk. No:5, Yeşilköy, Bakırköy 34149 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺90

İlham alın... İhtiyar Balıkçı

YEŞİLKÖY MARİNA – Yeşilköy Marina’da hizmet veren İhtiyar Balıkçı, rum mezeleri eşliğinde masayı bayram yerine çeviren deniz mahsulleri, şık ve modern bir tasarımı, incelikle düşünülmüş sunumlara, farklı lezzetleri ve kaliteli bir zamana ev sahipliği yapmasıyla seçkin bir balık restoranıdır.
MEŞHUR MEZELER – Mezeleriyle ün yapmış restorana gidildiğinde, mutlaka tadılması gereken mezelerden bazıları ‘’Torik Marina’’ ve ‘’İhtiyar Usulü Salata’’ olarak sıralanabilir. Mezelerin burada bu kadar ün yapmış olmasının sebebi hiç kuskusuz 4 ayda bir yenilenen meze menüsü ve Türk mutfağının yanında Rum mutfağından da ilham alınmasıdır.
BİR TATLI HUZUR – 3 katlı ve yaz aylarında açılan bahçesiyle geniş bir ağırlama alanına sahip olan restoran, yemeklere eşlik eden Rum, Yunan ve Türk Sanat müziği ile doyumsuz muhabbetlere yelken açıyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺90
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi İhtiyar Balıkçı

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 00.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.