İstanbul Morini

Zorlu Center AVM, Meydan Katı, Levazım Mahallesi, Barbaros Bulvarı Kavşağı, Koru Sokak, No 2, Zincirlikuyu, Beşiktaş 34340 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap 85 TL

İlham alın... İstanbul Morini

İTALYAN RÜZGARI

Amerikalı ünlü Şef Michael White’ın konsept menülerini hazırladığı İstanbul Morini Restoran, Zorlu Center Alışveriş Merkezi bünyesinde hizmet veriyor.

MAKARNA AŞKINA

El yapımı İtalyan usulü makarnaların sanatla harmanlandığı menüde, mutlaka denenmesi gereken birbirinden lezzetli alternatifler yer alıyor. Akdeniz usulü levrek, cured bonito ve Morini usulü steak tartar gibi iştah açıcıların yanı sıra marine edilmiş kuzu incik, istiridye mantarı, trüf soslu patates ile servis edilen bonfile göz dolduruyor.

ŞIK DİZAYN

Modern çizgilerle tasarlanmış mekanın, iç açıcı ferah bir dekorasyonu bulunuyor. Küçük çapta grup yemekleri için ideal olan işletme, yeni müdavimlerini bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
85 TL
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • 6 TL
  Su (küçük)
 • 10 TL
  Su (büyük)
 • 24 TL
  Şarap (bardak)
 • 105 TL
  Şarap (şişe)
 • 9 TL
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi İstanbul Morini

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 00.00 Pazar'dan Perşembe'ye (From Sunday to Thursday)
10.00 - 02.00 Cuma - Cumartesi (Friday - Saturday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.