Joker Bahçede

Bağdat Caddesi, 294/1, İstanbul, Turkey 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Joker Bahçede

KALİTELİ EĞLENCE - Caddebostan’da müşterilerin, ağırlayan Joker 2012’ den beri hizmet veriyor. Hem eğlence odaklı hem de enfes lezzetleriyle de restoran özelliğini koruyan yerlerden biri. Makul fiyatlarıyla da müşterilerin gönlünü kazanıyor. Profesyonel ekibiyle müşterilerini memnun uğurluyor.

ZENGİN MENÜ - Birçok damak tadına hitap eden menüsüyle göz dolduran mekân ızgara, salata ve pizza gibi en sevilen yemekleri sizlerle buluşturuyor. Birçok içeceğin de mevcut olduğu mekân beklediğiniz lezzetleri sizlere sunuyor. Ayrıca mekânın kokteylleri de çok meşhur.

CANLI MÜZİK - Ünlü dj performansları ve akustik şarkılarla her gün eğlendirmeyi ve keyifli bir akşam geçirmenizi sağlıyor ortam. Özel günlerinizde veya kutlamalarınıza ev sahipliği yapacak ve eğlenceli anlar yaşatacak hoş bir yer.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺15
  Şarap (bardak)
 • ₺70
  Şarap (şişe)
 • ₺150
  Şampanya (şişe)
 • ₺5
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Joker Bahçede

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 03.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.