İlham alın... Kalem

ARA SOKAKLARDA BİR LEZZET DURAĞI Sultanahmet’te bir ara sokakta, muhtemelen tesadüfen karşınıza çıkacak bu restaurant, ilk denemenizde favorileriniz arasına girmeye aday. Dışarıdan çok da iddialı görünmeyen bu yere girdiğiniz anda, samimi ve sıcak atmosferiyle sizi kucaklıyor.

DENİZ ÜRÜNLERİ VE KEBAP BİR ARADA Lezzetli bir akşam yemeği için verilebilecek en zor kararlardan biri kırmızı et mi, yoksa balık mı sorusudur. Bu ikisinin de ustalıkla yapıldığı ender restaurantlardan birini bulmak oldukça kolay bir çözüm getiriyor bu sorunsala. Yetenekli aşçıların elinden çıkan birbirinden leziz kebaplar, taze deniz mahsulleri ve mezeler oldukça hızlı bir şekilde servise sunuluyor.

İŞ ÇIKIŞI KEYİFLİ BİR YEMEK İÇİN İDEAL Yoğun ve yorucu bir günün ardından, hem keyifli zaman geçirmek hem de dostlarınızla yemek yiyip sohbet etmek için uygun bir restaurant. İşletmecisinden servis personeline, mekanın tüm çalışanlarının güleryüzlü ve misafirperver olduğu bu yerin kısa zamanda müdavimi olabilirsiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺55
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Kalem

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 00.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , Hayvan dostu , İngilizce konuşulur , Isıtmalı teras , Klimalı , Sigara alanı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.