Kalina

Sakıp Sabancı Bulvarı, Konyaaltı Sahili 07030 Antalya Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺90

İlham alın... Kalina

SEÇKİN ADRES - Rixos Downtown Antalya bünyesinde yer alan Kalina Restaurant & Bar, Antalya’nın en gözde işletmelerinden biri olup kaliteli hizmetiyle ön plana çıkıyor. Mekan, 300 kişilik kapalı alanı ve bahçesiyle son derece ferah bir yemek ve eğlence deneyimi sunuyor.

DÜNYA MUTFAKLARI - Uzman şefler tarafından hazırlanan Japon, Rus ve İtalyan lezzetlerini deneyebileceğiniz restoran, özel bir akşam geçirmek için doğru adres. İster akşam yemeği ister brunch için burayı tercih edebilir, aileniz ve sevdiklerinizle iyi vakit geçirebilirsiniz.

EĞLENCELİ BİR GECE - Aynı zamanda bar olarak da hizmet veren Kalina Restaurant & Bar oldukça seçkin bir içecek menüsüne sahip. Antalya’nın hareketli gece hayatına önemli bir katkısı olan işletmede canlı performansların ve karaokenin de tadını çıkarabilirsiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺90
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺6
  Su (küçük)
 • ₺18
  Su (büyük)
 • ₺15
  Şarap (bardak)
 • ₺55
  Şarap (şişe)
 • ₺190
  Şampanya (şişe)
 • ₺8
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Kalina

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 18.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.