Kanlıca İkinci Bahar

Kavacık, Orhan Veli Kanık Cd. No:2, Kanlıca, Beykoz 34810 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap 65 TL

İlham alın... Kanlıca İkinci Bahar

20 YILLIK TECRÜBE - İstanbul, Kanlıca'da 22 yıldır hizmet veren "Kanlıca İkinci Bahar" kahvaltıdan, odun fırını lezzetlerine kadar her öğün çeşitli lezzetli sunumlar sergilemekte. Ve size düşen tek şey bu benzersiz lezzetlerin keyfini ve tadını çıkarmak.

FRANSIZ ESİNTİSİ - Fransız müzikleri eşliğinde kebap, güveç, makarna, ızgara, pide, balık ve birçok yemek ve tatlı çeşidini zevkinize damak tadınıza göre tatma imkânı bulacaksınız.

ÜNLÜLER MEKÂNI - Sanat camiasından ve iş dünyasından birçok ismin sık sık ziyaret ettiği uğrak ve ünlü bir mekân. Ayrıca restoranın hünerli şeflerinin ve aşçılarının ellerinden çıkan lezzetler köşklerde yalılarda düzenlenen parti ve organizasyonların vazgeçilmez lezzetleri.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
65 TL
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • 2 TL
  Su (küçük)
 • 6 TL
  Su (büyük)
 • 5 TL
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Kanlıca İkinci Bahar

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 10.00 - 22.00

Hizmetler

 • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
 • Catering , Engelli erişimi , Hayvan dostu , İngilizce konuşulur , Isıtmalı teras , Klimalı , Sigara alanı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.