Karakol

Cankurtaran Mh., Topkapı Sarayı İçi, Sultanahmet, Fatih 34122 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... Karakol

SARAYIN AVLUSUNDA - Topkapı Sarayı’nın avlusunda bulunan, eskiden dış karakol binası olarak kullanılan tarihi yapıda hizmet veren Karakol Restaurant, kendinizi Osmanlı’nın altın çağında hissetmenizi sağlayacak. Aya İrini Kilisesi’nin yanı başındaki restaurant, İstanbul’un tarihi kalbinde özel bir deneyim sunuyor.

GÜNÜN HER SAATİNDE KEYİF - Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar günün her saatinde uğrayabileceğiniz Karakol Restaurant, yazlık ve kışlık olarak iki ayrı alanda hizmet veriyor. Yakın dostlarınızla gelebileceğiniz mekanda aynı zamanda özel davetlerinizi veya iş yemeklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

OSMANLI MUTFAĞI ARAŞTIRMALARI - Muhteşem Osmanlı mutfağının sayısız çeşitteki lezzetlerini ve sofra geleneklerini araştıran işletme, konusunda birçok ödül almıştır. Başlangıçlardan et yemeklerine, sebzelerden tatlılara kadar eksiksiz bir menü sunan restoran, saraylara layık bir deneyim.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺7
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Karakol

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 10.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.