Karaköy Bando

Denizciler Sk. No: 2/A Karaköy/Beyoğlu 34425 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Karaköy Bando

KARAKÖY’ÜN BANDOSU - Son yılların bohem ve kaliteli semti Karaköy’de nev-i şahsına münhasır bir huzur kaçamağı diyebileceğimiz Karaköy Bando, saatlerce vakit geçirmek isteyeceğiniz bir mekan. Denizciler Sokak’ın köşesinde bulunan işletme, kaliteli müzik ve özel yemekleriyle göze çarpıyor.

SANDVİÇLER - Mekanın kesinlikle denenmesi gereken ürünleri sandviçleri. Her biri özenle seçilmiş malzemelerden hazırlanan sandviçleri bir yiyen bir daha unutamıyor, özellikle Sailor Sandwich çoktan nam salmış durumda. Ayrıca, kendi şarküteri tabağınızı kendiniz hazırlayabilir veya özel seçenekli kahvaltı paketlerinde bulunan enfes menemeni deneyebilirsiniz.

MODERN TASARIM - Sahiplerinin, her noktasını tasarladığı el emeği göz nuru bir mekan olan Karaköy Bando sade ve modern çizgilere sahip ve adına yaraşır bir ritimle misafirlerini ağırlıyor. Dingin caz tınıları yemeğinize eşlik ederken günlük hayatın dertlerini unutup hem gözünüze hem damağınıza hitap eden mekanda rahatlayacaksınız.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
  • ₺6
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Karaköy Bando

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 10.00 - 22.30

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.