İlham alın... Karışma Sen

YILLARIN MEKANI SİZİ DE BEKLİYOR – 1938 yılından beri aynı ailenin olan işletme, İstanbul’un tarihi merkezi Sultanahmet’te kendisi gibi tarihin ortasında hizmet veriyor. Yıllar içinde tarzını değiştirse de kalitesinden ödün vermeyen mekan, misafirlerini artık meyhane konseptiyle ağırlıyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ – Yaklaşık 70 yıldır hizmet veren Karışma Sen, ilk olarak bir kahve olarak hizmet veriyormuş. Yıllar içinde geçirdiği değişikliklerle beraber Münir Nurettin Selçuk, Hamiyet Yüceses, Muzaffer Akgün, Müzeyyen Senar, Bedia Muvahhit gibi çok ünlü isimleri hem müzisyen hem de misafir olarak ağırlamış. Zaten bir gelen hemen mekanın gediklisi oluyormuş.

MEZELER, MEZELER – Bu kadar ünün ardında tabii ki lezzet ve iyi servis var. Siz de İstanbul’un dilden dile dolaşan bu mekanında, krallara layık bir ziyafet çekmek istiyorsanız adresiniz burası. Ama bir şartla; Karışma Sen.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺60
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Karışma Sen

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 00.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.