İlham alın... Kayıkçı

TARİH KOKAN EGE MUTFAĞI – Sultanahmet Cami, Ayasofya ve Kapalıçarşı gibi İstanbul’a mal olmuş tarihi ve turistik merkezlere çok yakın konumdaki Kayıkçı Restoran, Ege yöresinin sıcacık dekorasyonu ve leziz tatlarını İstanbulluların ve turistlerin beğenisine sunuyor.

BALIKÇI DENİNCE – Daima taze malzemelerden meze hazırlamayı kendine prensip edinmiş restoranda, her daim hazır 30 çeşit meze bulunmaktadır. İstanbul’un konumu itibarıyla en taze balıklara sahip olmasının avantajından da faydalanılıyor. Günlük tutulan taze balıkların kullanıldığı ızgara, tava ve buğulama yöntemleriyle pişirilen leziz balık çeşitleri de sizleri bekliyor.

ÖZEL GÜNLER – Restoranda özel günlerde sunulan özel program ve menüler de bir başka göze çarpan unsur. Yılbaşı, Bayram vb. özel günlerde restoran menüsüne dâhil eğlence paketleri takip edilmeye değer.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Kayıkçı

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 00.00

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.