İlham alın... Khorasani

TARİHİN ORTASINDA – İstanbul’un tarihi ve turistik gözdesi tarihi yarımadada, Sultanahmet Cami, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi insanlığın ortak kültürel mirası değerindeki tarihi eserlerin tam ortasında yer alan Khorasani Restoran, Antep mutfağının incilerini tarih sevdalılarının beğenisine sunuyor.

HORASAN KONSEPTİ – Mekanın isminden de anlaşılabileceği üzere, mekanın dekorasyonu ve oluşturulan ambiyansta biraz İran ve Horasan esintisi hissediliyor. Sunulan lezzetler ise tamamen yerli ve yöresel. Menüden öne çıkanlar arasında Kağıt Kebabı, Muhammara, Horasan Tava sayılabilir. Daha evrensel lezzetler tercih edenler için Steak çeşitleri ve pizza seçenekleri de düşünülmüş.

ÖZEL GÜNLER– Restoran 3 kat olarak tasarlanmıştır ve dekorasyon her kat için farklı yapılmıştır. Giriş kat 50, üst kat 60 ve alt kat da 150 kişilik kapasiteyle hizmet vermektedir. Özel gün yemekleri ve parti organizasyonları için restoranın alt katı misafirlerin hizmetine ayrılmıştır.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺65
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺3
  Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Khorasani

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.30 - 00.00

Hizmetler

Sadece, rezervasyonlarını TheFork üzerinden yapıp restoranda yemek yiyen kullanıcılar yorum bırakabilir.
 • 10
  6
 • 9
  2
 • 8
  4
 • 7
  0
 • < 7
  3
0/15 yorum
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.