Kiki Sıraselviler

Sıraselviler Cad. No:42 Beyoğlu 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Kiki Sıraselviler

TAKSİME YAKIN KONUM– İstanbul’un simge mekânlarından olan Taksim meydanına yakınlığıyla bilinen Sıraselviler caddesinde faaliyetini sürdüren Kiki, önceleri Çukurcuma’da bir çay bahçesi olarak hizmet veren küçük bir dükkân iken, kabuk değiştirerek şimdilerde Avrupa’da örneklerine sıkça rastlanan bir Gastropub’a dönüşmüştür.
ŞEFİN MENÜSÜ– Şef Bülent Akkızoğlu’nun restoran için hazırladığı özel menü, İspanya, İtalya ve Türk mutfağının kombine edilmesiyle oluşmuş. Tariflerde deniz ürünlerinden bolca yararlanılırken, et ve makarna çeşitleri, balkabağı, avokado ve taze kişniş gibi malzemelerle çeşitlendirilerek İstanbul gurme kültürünün beğenisine sunuluyor.
SINIRSIZ EĞLENCE– Müzik direktörü Mert Topuz önderliğinde, kendi beste ve şarkılarını seslendiren kaliteli bir müzik ekibiyle güzel bir yemeğin ardından kaliteli bir müzik ziyafeti de misafirleri bekliyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺6
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Kiki Sıraselviler

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 17.00 - 04.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • Bar , Dans pisti , Gece kulübü , İngilizce konuşulur , Isıtmalı teras , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.