Kıyı

Tarabya, Haydar Aliyev Cd. 186 A Sarıyer 34457 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Kıyı

BALIĞA DOYMAK

Mavinin yeşili kucakladığı İstanbul Tarabya semtinde, 1964 yılından bu yana başarılı bir balık lokantası hizmet veriyor. Müdavimleri için denize nazır balık keyfinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Kıyı Restoran’da, mevsimine göre birçok farklı deniz mahsulünü bulmak mümkün.

MEZZELER DENENMELİ

Tarama, atom pilaki, çiroz, midye pilaki, dil mönyer ve lakerda gibi soğuk mezelerde oldukça başarılı olan mekan, klasik balık sunumlarının ötesinde oluşturdukları spesiyal menülerle dikkat çekiyor. Asma yaprağına sarılı sarı kanat bunlar arasında en gözde olanı.

AMBİYANS

Boğazın kıyısında, denizle adeta bütünleşen mekan 2 katlı bir binada hizmet veriyor. Yılların tecrübesi, profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle ailelerin çocuklarıyla birlikte gitmeyi tercih ettikleri keyifli bir mekan.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺35
    Şarap (bardak)
  • ₺110
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Kıyı

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

12.00 - 22.30 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.