KumSaati Jazz Blues

Jurnal Sokak, 17, Asmalı Mescit, Beyoğlu 34430 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... KumSaati Jazz Blues

SAMİMİ VE SICAK BİR ORTAM Beyoğlu'nda bulunan Kumsaati Jazz Club, kesinlikle ruhu olan bambaşka bir mekan. Adına yakışır bir dekorasyonu olan mekanın tavan süslemeleri de oldukça zevkli ve özel. Jazz ve Blues müziğinin ustalarının fotoğrafları, eski plaklar ve saksafonlar ve her türde sembolik öğeler duvarları süslemekle kalmıyor, insana adeta başka bir dünyanın kapılarını açıyor.

ATIŞTIRMALIKLAR VE ZENGİN İÇECEK MENÜSÜ Yemek menüsü kısıtlı olmasına rağmen oldukça lezzetli olan mekanın içecek menüsü bir hayli geniş. Birbirinden güzel kokteyller içebileceğiniz bu yerde, sunum bir hayli güzel ve özenli.

BLUES VE JAZZ'IN ADRESİ İstanbul'da kaliteli müzik dinlemek isteyenlerin uğrak yeri olan klübün gittikçe artan bir müdavim kitlesi var. Sabah 4'e kadar canlı blues ve jazz dinleyebileceğiniz mekanda giriş ücreti alınmıyor. Sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için ideal bir yer.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺3
  Su (küçük)
 • ₺17
  Şarap (bardak)
 • ₺80
  Şarap (şişe)
 • ₺7
  Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi KumSaati Jazz Blues

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

15.00 - 02.00 Cumartesi Hariç Hergün (Everyday Except Saturday)
16.00 - 03.00 Cumartesi (Saturday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.