Lipsos

Beyoğlu Balık Pazarı Nevizade Kameriye Sok. No:8/A Beyoğlu 34435 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Lipsos

MERKEZİ KALİTE- Hem merkezi bir konum, hem de cebinizi acıtmayacak bir kalite arıyorsanız, kesinlikle uğramanız gereken bir lezzet durağı Lipsos. Çalışanlarının ve sahiplerinin güler yüzlülüğü ve kalite anlayışı müşteri memnuniyetini ikiye katlıyor.

NEVİZADE FARKI- İstanbul’da eğlence durakları listesinin başında gelen yerlerden biri olan Nevizade de bulunan mekan, her türlü damak zevkine hitap eden menüsüyle de bizleri mest etti. Menüde vejeteryanlar için de birbirinden lezzetli tatlara yer verilmiş.

OCAKBAŞI KEYFİ- Ocakbaşı keyfinin kaliteli olanının bulunması zor olan günümüzde, Ocakbaşı keyfini doruk noktasında yaşayabileceğiniz bir mekan olmasının yanısıra kaliteli fasıl müziği sanatçıları sayesinde kulağınızın pasını da silmeyi ihmal etmiyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺3
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Lipsos

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 12.00 - 02.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.