Litera

Tomtom, Yeni Çarşı Cd. No:32,(Galatasaray Lisesi Karşısı) Beyoğlu 34433 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺80

İlham alın... Litera

MERKEZİ KONUM – İstiklal Caddesi’ne komşu Yeni Çarşı caddesinde bulunan işletme, Alman Kültür Merkezi ile aynı binayı paylaşıyor. Öğle servisiyle güne başlayan Litera, sabahın ilk ışıklarına kadar misafirlerini ağırlıyor.

HARİKA MANZARA – Geniş panoramik manzarası ile harika bir deneyim sunan Litera’da tarihi yarımada ve Haliç ayaklarınızın altında, Adalar manzarası da cabası. Sabahı ayrı, akşamı ayrı güzel boğaz manzarasının tadı en güzel burada çıkıyor.

KOKTEYLLER: Akşam yemeğinden sonra bir gece kulübüne dönen mekanın alkollü ve alkolsüz kokteylleri ise şimdiden çok konuşuluyor. Davetleriniz ve organizasyonlarınız için kapısı her zaman açık olan işletme sizi de ağırlamak için bekliyor. İyi bir İstanbul deneyimi için Litera’yı es geçmeyin.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺80
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺17
    Şarap (bardak)
  • ₺82
    Şarap (şişe)
  • ₺9
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Litera

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.00 - 04.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.