İlham alın... Lokanta Maya

FARK YARATAN MEKAN

‘’Mayası iyi olanın hamuru da iyi olur’’ mottosu ile hayata geçirilen Lokanta Maya, 2010 yılından bu yana Karaköy’de hizmet veriyor.

TAT BAKALIM

Dünya lezzetlerinin geleneksel dokunuşlarla taçlandırıldığı mekanın sahibi, Time Out İstanbul 2010 Yeme İçme Ödülleri’nde En İyi Şef Ödülü’ne layık görülen alanında öncü isimlerden biri, Didem Şenol. Karamelize levrek, çıtır hamsi, ahtapotlu deniz börülcesi salatası ve ev yapımı limonata, mekanın her daim öne çıkan lezzetleri arasında.

SAMİMİ

İşletme sıcak ahşap tonlarının hakim olduğu, şık ama bir o kadarda duru ve sade bir dekorasyona sahip. Çeşitli yemişler ve baharatlar kullanılarak tasarlanmış aksesuar ve tablolar göz dolduruyor. Samimi ambiyansı ve profesyonel ekibi ile özel davet ve catering organizasyonlarının vazgeçilmez adresi.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺100
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺21
    Şarap (bardak)
  • ₺105
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Lokanta Maya

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

12.00 – 17.00 Hafta içi ve Cumartesi (From Monday to Saturday)
19.00 – 23.00 Hafta içi ve Cumartesi (From Monday to Saturday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • Bar , İngilizce konuşulur , Vale , Wifi , Yemek kursları
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.