İlham alın... Lucca

LUCCA STİLİ

On yılı aşkın süredir Bebek’te hizmet veren Lucca, kokteylleriyel olduğu kadar stiliyle de meşhurdur. Haftanın her günü müdavimlerini ve elit müşterilerini ağırlayan mekan, hem rahat hem de seçkin bir atmosfere sahip.

YARATICI KOKTEYLLER

Lucca deyince akla eğlenceli geceler ve renkli kokteyller gelir. Miksoloji trendlerini takip eden iddialı alkollü kokteyllerden, yeşil sebzeli detox içeceklerine, frappelerden smoothielere kadar envai çeşit içeceğiyle sizi gönülden fethedecek seçenekler mevcut.

SEVİLYA’DAN GELEN TAPASLAR

Michelin yıldızlı restoranlarla çalışmış olan şef Willy Woya, her ay Sevilya’dan Lucca’nın mutfağına bir süreliğine geliyor ve kendi tarzıyla hazırladığı enfes tapasları menüye miras bırakıyor. Bu mini lezzet bombalarını deneyince siz de vazgeçemeyeceksiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺95
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

 • ₺5
  Su (küçük)
 • ₺8
  Su (büyük)
 • ₺18
  Şarap (bardak)
 • ₺85
  Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Lucca

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 02.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.