Lunch Box - Yeşilköy

Yeşilköy, Yeşilyalı Sokak, No 6, Bakırköy 34149 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺70

İlham alın... Lunch Box - Yeşilköy

YEŞİLKÖY’DE GÜZEL YEMEK

İşletme İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın eski semtlerden Yeşilköy’ün göbeğinde bulunuyor. Yeşilkoy Halk Pazarı’na yürüme mesafesinde olan Lunch Box sizi de özel misafirler olarak ağırlamak için sabırsızlanıyor.

BAMBAŞKA BİR DENEYİM

Çok zengin ve bol seçenekli menüsüyle herkese göre bir lezzet barındıran restoranın özenle seçilmiş etleri, taze salataları ve kaliteli hizmeti size kendinizi evinizde hissettirecek. Yedikleriniz kadar, Lunch Box’ta yemenin de ayrı keyfine varacağınız mekandan vazgeçemeyeceksiniz.

HEM DİYET HEM LEZZET

Demi glace soslu steak’ten, Girne pizzaya, kızarmış dondurmadan Bodrum yaz mantısına kadar birçok seçeneğin yanı sıra diyet yapıyorsanız fark ettirmeden inceltecek yiyecekler de burada mevcut. Fast food kültürüne sağlıklı bir alternatif oluşturan mekan hem kilonuzu hem keyfinizi önemsiyor.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺70
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺15
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Lunch Box - Yeşilköy

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

09.00 - 01.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.