Macca Balık

Kozyatağı Mahallesi, Hüseyin Çelik Sokak, Topaloğlu İş Merkezi, No 9/A, Kadıköy 34742 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺75

İlham alın... Macca Balık

BALIK KEYFİNİN YENİ ADRESİ

Akdeniz mutfağında oldukça iddialı Macca Fish Restoran, 2015 yılından bu yana Kadıköy Kozyatağında hizmet veren çiçeği burnunda bir işletme.

ALTERNATİF TATLAR

Girit ve Midilli mutfaklarından etkilenen Cunda mutfağının benzersiz lezzetlerini özenle beğeniye sunan mekanda, zeytinyağlılardan bin bir çeşit otlara, eşsiz mezelerden birbirinden leziz deniz mahsullerine çok geniş yelpazede ürün seçeneği tatmak mümkün. İşletmenin en çok tercih edilen ve fark yaratan lezzetleri arasında balık simidi, fener kavurma ve levrek külbastı yer alıyor.

AMBİYANS

Modern çizgilerle tasarlanmış ferah dekorasyonu ve geniş iç-dış oturum alanı ile dikkat çeken işletme, aynı zamanda "Mutlu çocuklar, mutlu ebeveynlerdir" sloganıyla ailelerin keyifle vakit geçirebilmeleri adına bünyesine çocuklar için özel oyun odası oluşturmuş. Fonda Türk sanat müziğinin büyüleyici tınıları eşliğinde akşam yemeklerine doyamayacağınız ender mekanlardan. Mutlaka keşfedin.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺75
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺20
    Şarap (bardak)
  • ₺70
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Macca Balık

Açılış saati

Açılış - Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Teras , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.