Maranda Döner

Hamidiye Cd., 2, Sirkeci 34225 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺40

İlham alın... Maranda Döner

DÖNER DEYİNCE- Geleneksel Türk yemeklerini listelerken insanın aklına nasıl döner geliyorsa, bundan sonra döner deyince de bizim aklımıza Maranda Döner gelecek. Yediğimiz soslu iskender için hazırladıkları hafif ve tadına doyulmaz sosun tadı hala damağımızda.

KİBAR PERSONEL- Kibarlıkta ve nezakette kusur etmeyen yardımsever personelleri her şeyi düşünmüş. Servis eksiksiz, hizmette kusur yok. Dışarıdan bakınca tahmin edilemeyen kalitede bir hizmet sunuluyor içeride.

TRAMVAY KEYFİ- Mekanın yeri Tramvay durağının hemen yanında. Yani İstanbul’un simgelerinden biri olan dinlendirici bir tramvay keyfi yaşarken bu lezzet durağında mola vermenizi ve gününüzü daha da mükemmelleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺40
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺1,5
    Su (küçük)
  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Maranda Döner

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.30 - 23.00

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.