Marias Etiler

Akatlar Mah., Yeşim Sk No:7, Etiler, Beşiktaş 34335 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Marias Etiler

ETİLER’DE BİR PARÇA HUZUR

Lezzeti ve kalitesiyle nam yapmayı başarmış Etiler Maria’s Restaurant, İstanbul’un sosyetik semtlerinden Etiler’de misafirlerine Türk – Rum kültürünün en taze, en leziz yemeklerini sunuyor.

VAZGEÇİLMEZ LEZZETLER

Yemeklerindeki lezzet anlayışı ve kalitesiyle birçok insanın uğrak yeri olmayı başarmış nadide bir yer. Hatay’ın mini mini yeşil zeytinleri ve kendi yapımları sıcacık ekmeklerle karşılıyor masanız sizi. Enfes lezzetleri arasında ise Taze Patatesli Izgara Ahtapot, Girit Dolması, Kuzu İncik, Çökertme gibi lezzetler sizleri bekliyor.

EV RAHATLIĞI

Samimi ve içten kadrosuyla çalışanlar sizleri kendi evinizdeymiş gibi hissettiriyor. Temizlik konusunda çok hassaslar, özellikle mutfağın çok nezih olması gözden kaçmıyor. Gözünüz kapalı güvenerek her şeyi yiyebilirsiniz.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺20
    Şarap (bardak)
  • ₺100
    Şarap (şişe)
  • ₺200
    Şampanya (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Marias Etiler

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours)

10.00 - 00.00 Hergün (Everyday)

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.