İlham alın... Masal

ADI GİBİ MASAL- Tıpkı adı gibi, masal gibi bir deneyim yaşatıyor size Masal Restaurant. Tarihin tam ortasında, Sultanahmet’te yer alan bu restaurantta harika bri atmosfer karşılıyor sizi. Daha içeri adım atar atmaz sizi sıkıntılarınızdan arındıran ve akşam eğlencesi ile neşenize neşe katan bir mekan.

HER TÜRLÜ DAMAK ZEVKİ- Bütün damak zevklerine hitap eden geniş bir yelpaze sunuluyor size. Her türlü yemek çeşidi bulunuyor. Dünya mutfaklarından yöresel yemeklere, vejeteryan mutfağından deniz mahsullerine kadar herşey düşünülmüş. SIradan bir günde, özel bir günde, hafta sonunda veya bir iş yemeğinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yer.

NEZAKET DOLU KİBAR PERSONEL- Mekanın personeli sıcakkanlı, samimi ve içten. Saygıda kusur yok bir kere. İçeri girer girmez sizi saygılı ve içten bir şekilde karşılıyor, yemek tecrübeniz boyuncada bunu kusursuz şekilde sürdürüyorlar.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺5
    Kahve
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Masal

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 08.00 - 00.00

Hizmetler

  • Mastercard Kartı , Visa
  • İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.