Matador Steak

Çırağan Caddesi, 31/a, Yıldız Mh., Beşiktaş, İstanbul, Turkey 34349 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺50

İlham alın... Matador Steak

KENDİNE ÖZGÜN – Uzun yıllar bu işte tecrübe kazanmış kişiler tarafından kurulan Matador Steak lezzetlerinin damak tadınıza uygun olası için ellerinden geleni yapıyor. Burada hazırlanan her ürün damak zevkinizden taviz vermemeniz için özenle hazırlanıyor

TÜRLÜ TÜRLÜ LEZZETLER – Özenle hazırlanmış bin bir türlü köfte ve burger arasından insan hangisini seçeceğini şaşırıyor. Özelikle füme köfte ve köz patlıcanlı köfte müşteriler arasında en sevilenler arasında. Dikkat edin parmaklarınızı yemeyin.

OLAĞANÜSTÜ SERVİS – Böyle kaliteli ve tecrübeli bir ortama yakışan güler yüzlü ve ilgili personel kitlesi sizi şaşırtacak seviyede. Aşçısından garsonuna kadar her çalışan sizlere elerinden gelen yardımı edebilmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺50
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺2
    Su (küçük)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Matador Steak

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Pazar Hariç Hergün (Everyday Except Sunday) 11.30 - 22.00

Hizmetler

  • Kredi kartı , Mastercard Kartı , Visa
  • 7/24 , İngilizce konuşulur , Klimalı , Wifi
TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.