Maydanoz Kebap

Kültür Mah. Adnan Saygun Cad. Sevil Sok. No:2, Ulus, Beşiktaş 34340 İstanbul Türkiye Harita
Ortalama hesap ₺60

İlham alın... Maydanoz Kebap

BEŞİKTAŞ’IN VAZGEÇİLMEZİ – İstanbul’un en eski semtlerinden Beşiktaş’ta kendini butik kebapçı olarak tanımlayan Maydanoz Kebap eşsiz kebap çeşitleriyle siz kebap severleri bekliyor.

USTA İŞİ MUTFAK – Mekan özenle seçilmiş, tazecik etleriyle kebap tutkunları için vazgeçilmez bir mekan olurken, çeşitli fastfood ve çıtır tavuklu salatasından, bonfile salatasına kadar her çeşit damağa hitap etmekte olup keşfedilmek üzere siz değerli konuklarını bekliyor.

ENFES LEZZET, UYGUN FİYAT – İstanbul’un ender butik kebapçıları arasında yer alan mekan lezzetli sunumları ve uygun fiyatlarıyla, dört mevsim açık ve kapalı alanlarıyla hizmet vermekte. Restoran ve yemek hizmetinin yanında özel günler ve organizasyonlar için de 50 kapalı alan, 40 açık alan kapasitesiyle hizmet vermekte.

Restoran fiyatları

Ortalama alakart fiyatı
₺60
(içecek hariç ortalama alakart fiyatı başlangıç/ana yemek veya ana yemek/tatlı içerir)

İçecek fiyatları

  • ₺15
    Şarap (bardak)
  • ₺60
    Şarap (şişe)
Menü ve fiyatlar değişebilir. Belirtilen fiyatlar Özel Teklif haricidir ve KDV dahildir.

Daha fazla bilgi Maydanoz Kebap

Açılış saati

Açılış-Kapanış Saatleri (Opening Hours): Hergün (Everyday) 11.30 - 23.30

Hizmetler

TheFork, deneyiminizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için şirket içi ve üçüncü taraf çerezler kullanır. Sitede gezindiğinizde bunların kullanımını kabul etmiş olursunuz. Burada ayarlarınızı değiştirebilir veya çerez politikası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.